Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

10 zdjęć
Na mapie

Informacje Restauracja Babkarnia

Cukiernia artystyczna Babkarnia powstała z miłości a nawet z dwóch. Pierwsza to miłość Polaka i Rosjanki i druga to miłość do tworzenia rzeczy pięknych i smacznych . Tu powstają torty i babeczki personalizowane dla indywidualnego odbiorcy – naszego klienta, pojechane lody o niespotykanych połączeniach smakowych. Nasze wyroby to harmonia naturalnych produktów, smaków, ciekawych kombinacji i wyglądu. Magia zaczyna się od prawdziwego polskiego masła i produktów z najwyższej półki. Dzięki temu uzyskujemy tak pełne smaki i spokój sumienia o wasze zdrowie. Cukiernia Babkarnia łączy tradycję z nowoczesnością , podchodzi kreatywnie do każdego projektu, propagując polskie produkty, zmieniając ofertę w zależności od pory roku i sezonowości produktów. Tu każdy znajdzie coś dla siebie , będzie niejednokrotnie zaskoczony odkrywając nowe horyzonty smaków , będzie mógł nacieszyć oczy i żołądek. Tworzymy swoje słodkie okno na świat i zapraszamy abyście również przez nie spojrzeli i odkryli nowy wymiar babeczek, tortów i lodów…

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia