Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Avanti

Avanti to restauracja położona na Placu Baczyńskiego - w sercu miasta Tychy. Serwujemy potrawy kuchni włoskiej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, od przystawek, zup i sałatek, poprzez pasty, dania główne, kończąc na pizzy. Dla tradycjonalistów przygotowaliśmy zestaw z kotletem schabowym lub zestaw z roladą śląską. Najmłodsi Smakosze mogą wybierać spośród dań: rosołek, zestaw z filecikami z kurczaka, naleśniki. Urozmaiceniem menu są wkładki sezonowe, składające się z kilku dodatkowych dań związanych z sezonowymi składnikami. W ofercie mamy także słodkości - ciasta własnego wypieku oraz najsmaczniejsze lody w Tychach. Szeroki wybór ciepłych i zimnych napojów oraz alkoholi. Restauracja Avanti jest jednym z nielicznych lokali w Polsce, w którym serwowane jest Tyskie 14-dniowe z tanka - to wyjątkowo świeże piwo prosto z Browaru Tyskiego, prawdziwie niepasteryzowane. Z tymi wszystkimi specjalnościami zorganizujemy dla Państwa każdą imprezę okolicznościową. Serdecznie zapraszamy, dołożymy wszelkich starań aby każdy Klient opuścił nasz lokal z uśmiechem na twarzy i miłym wspomnieniem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia