Ustawienia plików cookie

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcie
Franciszka Żwirki 16, Piekary Śląskie
· Teraz otwarte (11:30 - 23:00) Zarządzaj restauracją

Ta restauracja nie jest zarządzana przez właściciela, więc informacje mogą być nieaktualne. Czy jesteś właścicielem lub menadżerem tej restauracji? Kliknij tutaj aby nią zarządzać.

Restauracja oferuje możliwość jedzenia na wynos

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić.

Na mapie

Informacji Restauracja Apogeum

"Apogeum" powstało w 2000 roku jako miejsce wyjątkowe, z tradycyjną kuchnią i przyjazną atmosferą. Bardzo dobrze zakorzeniło się ono w świadomości zarówno mieszkańców miasta jak i przyjezdnych gości. To właśnie Ci ludzie tworzą na nowo Apogeum. To właśnie ich przywiązanie i zadowolenie powoduje, że hotel i restauracja tętnią życiem i wciąż się zmieniają. Życzymy sobie i Państwu kolejnych wspaniałych lat, zapraszamy do tworzenia wspólnie tego wyjątkowego miejsca.

Pokaż więcej restauracji

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Teraz otwarte