Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Antler Poutine & Burger

Serwujemy tutaj kanadyjski przysmak - poutine, czyli ręcznie krojone frytki, prawdziwy sos pieczeniowy i kawałki cheddara.


Według Kanadyjczyków, poutine to idealna opcja przy sporej ilości alkoholu.


Frytki do poutine powinny być grube, mocno spieczone, a przed konsumpcją należy odczekać ok. 2 minut, by frytki namokły sosem – wtedy poutine jest idealne.


Oprócz poutine, można u nas zjeść nieśmiertelne burgery - 100% wołowiny (200g), bułki wypiekane na zamówienie w podkrakowskiej piekarni i oczywiście świeże warzywa.


Burgerowe menu jest raczej proste, choć narzekać nie powinni też bardziej wyrafinowani smakosze - polecamy burger z gruszką w occie, serem pleśniowym i rukolą. Znajdą coś dla siebie także wegetarianie - proponujemy burgera z grillowanym camembert.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte