Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

8 zdjęć
Na mapie

Informacje Angielka Cafe&Lunch

Angielka to miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy cenią sobie najlepszą kawę, smaczne jedzenie oraz niepowtarzalną atmosferę.


Projektem, aranżacją oraz wyposażeniem zajął się człowiek kochający stare przedmioty, który w niebanalny sposób 100-letnie kredensy, komody, stoły, a także fotele poddał renowacji, i swoistym przeróbkom uzyskując efekt domowego ciepła i klimatu minionych lat. 

W okresie letnim, lokal dysponuje uroczym ogródkiem utrzymanym w stylu lat 30-tych. W jego centralnym miejscu, pośród starych, emaliowanych naczyń stoi Angielka (w gwarze poznańskiej piec na nogach). Dobór ogromnej ilości kwitnących roślin, krzewów i drzew gwarantuje kwitnące obrazy od wiosny do późnej jesieni. 

W karcie menu królują dania „Słone & Słodkie”, na które zawsze każdy ma ochotę. Każde danie robimy tak, jak dla siebie samych. 

U nas uraczysz się profesjonalną, najlepszą kawą (pracujemy na kawach JAVA), a bariści każdą przyrządzaną kawę traktują indywidualnie, tworząc ucztę dla zmysłu smaku i wzroku. 

Pyszne domowe ciasta, wyszukane desery i ciepłe czekolady są dopełnieniem kawowego smaku i zapachu. 

Nie chcesz na słodko…? W karcie znajdziesz wiele innych pomysłów na dania zimne i ciepłe, które z powodzeniem zastąpią Ci śniadanie, lunch lub kolację. 

Nasze sałatki i grillowane kanapki nie mają sobie równych, a naleśniki podbijają serca każdego kto je spróbuje. Spróbuj i Ty!

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte