Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Angel's

Steak & Pub Angel's to dwa przyjazne miejsca żyjące swoim własnym rytmem: pub, gdzie w luźnej, nieoficjalnej atmosferze, wibrują piwo, muzyka i rozmowy na każdy temat oraz restauracja, gdzie w spokoju i pełnym komforcie można rozkoszować się muzyką i najlepszą kuchnią w regionie. Oprócz tradycyjnych dań regionalnych, na naszych gości czekają również smakowite potrawy z różnych zakątków świata. Nad ich wyjątkowym smakiem czuwa nasz Szef Kuchni.


Na specjalne okazje oraz imprezy okolicznościowe i firmowe, Angel's Live Music Club otwiera podwoje swojej największej sali koncertowo-bankietowej. Jest ona wstanie pomieścić od 100-200 gości, w zależności od charakteru imprezy. 


Magiczne miejsce przyciąga do siebie magicznych ludzi. Na naszej scenie gościły już takie sławy jak: Henryk Miśkiewicz, Jan Ptaszyn Wróblewski, Karen Edwards, Jarosław Śmietana, oraz wiele innych muzycznych gwiazd, zarówno tych wschodzących, jak i tych świecących już pełnym blaskiem.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte