Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Ambasada Śledzia

Ambasada Śledzia - Polish Tapas to pierwsza ambasada na uroczej ulicy konsulatów.

Ba! Pierwsza ambasada w całym Krakowie (wszak jakie inne miasto jest polską stolicą uciech podniebienia, nocnego życia i spotkań przy trunkach do białego rana? ;)


Formuła "polish tapas", świetnie rozumiana przez licznie odwiedzających nas turystów, to doskonałe, tradycyjne polskie zakąski w towarzystwie alkoholi, niskie ceny i niezobowiązująca atmosfera.


Pod zabytkowy dach Ambasady Śledzia zapraszamy wszystkich, o każdej porze i z każdą zawartością portfela (wódka, piwo, wino - po 4 zł, zakąski - 4 i 8 zł, napoje zimne, kawa - 4 zł, a także zapiekanki (także wege) 10 zł, zupy, ciasta - a wszystko z naszej kuchni, przygotowane z dbałością o jakość pożywienia mimo niskich cen.


Raczymy przede wszystkim sławnym już śledziem w kilkunastu odsłonach (o którego walorach rozpisywano się w prasie polskiej i zagranicznej). Nie brakuje też pożywnej, ciepłej strawy, dobrej włoskiej kawy czy domowego ciacha!


7 dni w tygodniu, przez całą dobę - Stolarska 8/10 do północy, Stolarska 5 (kilka kroków dalej, w stronę małego Rynku) do rana.

( Działamy również na krakowskim Kazimierzu - Bożego Ciała 11 - oraz w Katowicach na Mariackiej 25)


W MENU m.in.: 11 potraw ze śledzi (w tym tatar!), słynne moskaliki (marynowane szprotki), kwaśnica na wędzonych żeberkach, żurek, zapiekanki ziemniaczane i makaronowe, biała kiełbaska, galareta z nóżek, wyśmienita golonka pieczona w piwie i miodzie i wiele innych.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte