Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Alpino

Najciekawsze historie rodzą się z najbardziej nieoczekiwanych spotkań. Spotkań ludzi z pasją, własnym spojrzeniem na otaczający ich świat oraz kiełkującą w ich głowach wizją zmian. Zmian, których pragną bardziej niż Ci, którzy historii tworzyć nie chcą.

Alpino narodziło się w momencie spotkania dwójki ludzi o zupełnie różnych charakterach, z innym poglądem na świat , ale z jednym wspólnym celem – zbudowaniem historii. A, że historie tworzyć można na wiele sposobów, ta swój początek ma w kuchni. Szukając pomysłów i inspiracji na miejsce niebanalne, stworzyli lokal z duszą, w którym znajdą ukojenie wszyscy szukający spokoju i chwili oddechu od codziennej gonitwy.

Co oferujemy?

Restauracja Alpino serwuje dania kuchni francuskiej oraz śródziemnomorskiej. W naszej karcie dań znajdą Państwo doskonałe przystawki, świetnie skomponowane dania główne oraz bajeczne desery, którym nie oprze się żaden smakosz słodkości. Codziennie przyrządzamy dla Was pyszne desery, bajecznie kolorowe babeczki, tarty i inne pyszności.

Prawdziwej uczty dopełni nasz zespół kelnerów, który zadba o to aby każdy nasz Gość wyszedł zadowolony. Wszyscy pracownicy Alpino to pasjonaci w swym fachu, dlatego każdy nasz gość poczuje co to świetny smak, doskonała obsługa i niezapomniany klimat miejsca.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia