Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Alchemia Od Kuchni

Nasza kuchnia inspirowana jest podróżami i doświadczeniem, które zdobywamy kosztując lokalnych specjałów w różnych miejscach świata. Można u nas znaleźć wspomnienia z londyńskich pubów, włoskich i greckich tawern, azjatyckich targów i ulic całego świata. Ale nie zapominamy o naszej polskiej tradycji kulinarnej – znajdziecie u nas kaszankę, polskie domowe kiełbaski, gulasz z dzika, kurczaka i ziemniaki.


Uważamy, że w prostocie jest szlachetność, dlatego menu w naszej Kuchni jest krótkie. Są w nim śniadania, przekąski, jedzenie ulicy (street food), dania główne, burgery i sałatki. Dania są różnorodne, ale łączy je jedno – są proste, przyrządzone są z niewielu składników i świeżych produktów. Za to porcje są solidne i sycące, pozwalające długo rozkoszować się ich dobrym smakiem.


Dużą wagę przywiązujemy do jakości produktów, z których dla Was gotujemy. W naszej koncepcji kuchni nie ma miejsca na nieświeże składniki i gorszej jakości produkty, zwłaszcza, że używamy ich niewielu. Starannie poszukujemy dostawców i wybieramy wyłącznie tych, którzy spełniają nasze wysokie oczekiwania. Sami produkujemy kiełbaski i pieczemy własne bułki.


Alchemia od Kuchni to miejsce, w którym chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą pasją gotowania, miłością do dobrego jedzenia i przyjemnością płynącą ze smakowania ciekawych i dobrze skomponowanych posiłków, w przyjaznej atmosferze.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte