Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

Zamknij

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego aż do odwołania, w niniejszym okresie rezerwacje do restauracji za pośrednictwem portalu Restu bedą niemożliwe. Dziękujemy za wyrozumiałość.

3 zdjęcia
Na mapie

Informacje Restauracja Akropolis

Taverna Akropolis to magiczne miejsce przypominające portową restaurację z rodzinną atmosferą. W śródziemnomorskim menu można znaleźć zawsze świeże owoce morza, wiele gatunków ryb oraz prawdziwe greckie sery i oliwki.


W naszej Tavernie można zakupić specjały pochodzące prosto ze słonecznej Grecji. Przekonajcie się, jak wiele można przywieźć z podróży - my dajemy dostęp na wyciągnięcie ręki. Zapoznaj się z naszą ofertą: www.tavernaakropolis.pl.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia