Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

6 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Akademia

Serwujemy dania kuchni międzynarodowej, ozdabiając klasykę w nowoczesność. Tworzymy trend na weekend z kuchnią polską i mielonego łączymy z kieliszkiem świetnego, czerwonego wina.


Chwalimy się smakiem najlepszej jakości produktów i codziennych specjalności Szefa - Krzysztofa Kowalskiego.  

W karcie znajdą Państwo dania kuchni polskiej i tej nowoczesnej, europejskiej. Obok tatara z łososia i policzków zębacza, zamówić można śledzia w śmietanie lub średnio wysmażoną wątróbkę drobiową. Poniżej staropolskiego kotleta mielonego, zwrócą Państwo uwagę na drobiowego devolaya, a tuż przy stekach najwyższej jakości*, wyjątkowo atrakcyjne staną się ręcznie lepione, najlepsze pierogi w mieście.  

Na życzenie przygotujemy również dania kuchni wegetariańskiej, wegańskiej i bezglutenowej.  

Nasz szef kuchni Krzysztof Kowalski, doskonale doprawi każde danie, a sommelier - Daniel Dudek udowodni, że każde, nawet najprostsze danie, zasługuje na towarzystwo idealnie dobranego kieliszka wina.


Jesteśmy tam, gdzie Puławska z Różaną się spotyka, a tętniące życiem Śródmieście ze spokojnym Mokotowem.

Do zobaczenia na Różanej!

_______________________

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte