Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Abażur

Menu Restauracji Abażur jest autorską propozycją naszych kucharzy inspirowaną tradycjami kulinarnymi Francji. W swoich kompozycjach wykorzystują oni nowoczesne techniki gotowania jak sous vide, confit, łącząc klasyczną kuchnię francuską z nowoczesnością i własymi pomysłami. W propozycji restauracji Abażur znajdziecie państwo stałe menu przygotowane przez Panią Magdę Gessler w trakcie Kuchennych Rewolucji, oraz autorska kartę inspirowaną smakami kuchni francuskiej zmieniającą się wraz z porami roku lub nastrojem i fantazja naszych kucharzy. Wina w naszej karcie są bardzo starannie wybierane pod kontem potraw, jakości i walorów smakowych. Nasz personel na Sali pomoże państwu w optymalnym wyborze wina do zamawianych potraw. Zapraszamy do wspólnego degustowania wspaniałych potraw i odkrywania nowych smaków.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia