Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

2 zdjęcia
Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja 77 Sushi - Sienna

77 sushi to najbardziej rozpoznawalna marka wśród japońskich restauracji w Polsce.

Nasze restauracje możecie znaleźć w największych miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Koszalinie oraz Sopocie. Naszą misją jest serwowanie najwyższej jakości smacznych i świeżych produktów. Dążymy do tego, by nasza obsługa była zawsze profesjonalna i szybka,
a chwile spędzone w naszych klimatycznych wnętrzach przyjemne. Lunch, kolacja ze znajomymi czy romantyczny wieczór– przy każdej okazji robimy wszystko, żeby zapewnić Wam jak najlepsze doznania kulinarne. 


Dzięki zaufanym dostawcom wszystkie dostarczane do naszych restauracji składniki są zawsze świeże i wysokiej jakości. Nasi kucharze specjalnie na Wasze zamówienie przygotowują z nich dania, które lubicie najbardziej. Szczególną uwagę zwracamy na to, by gramatura ryby oraz temperatura ryżu była za każdym razem zgodna z tradycyjnymi recepturami. 

W naszej ofercie znajduje się specjalne menu dla dzieci. Do dyspozycji Gości oddajemy bezpłatny internet Social WiFi. Z przyjemnością dedykujemy Wam aplikację Klub 77Sushi, dzięki której możecie otrzymać za darmo kieliszek wina.

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia

Otwarte