Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć
Na mapie

Podobne restauracje

  • Boho 22
    Żurawia, Śródmieście, Warszawa
Pokaż więcej

Informacje Restauracja Wasabi Sushi Restaurant

Mieści się w samym centrum ważnych wydarzeń społecznych i politycznych – przy pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie, w budynku Metropolitan zaprojektowanym przez guru współczesnej architektury - Normana Fostera. Wysmakowane, zaciszne wnętrze restauracji Wasabi oraz szeroki wybór karty, pozyskały już wielu stałych zwolenników. Nazwa naszej warszawskiej restauracji nawiązuje do nieodłącznego elementu delektowania się sushi – chrzanu wasabi, który podkreśla prostotę i jednocześnie wyjątkowość tego najbardziej chyba znanego dania kuchni japońskiej. Miłośnicy kuchni azjatyckiej znajdą u nas nie tylko doskonałe sushi, ale również dania gorące – zarówno japońskie, jak i z wpływami Azji kontynentalnej, także wegetariańskie. W naszej kuchni korzystamy z oryginalnych składników, a o najwyższą jakość potraw oraz sezonowe urozmaicanie naszego menu dba doświadczony szef kuchni – sushi
master Manh Cuong Vu. Na uwagę zasługuje nasz autorski torcik – Zielone tiramisu, czyli tiramisu o smaku zielonej herbaty Matcha. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia