Ustawienie cookies

Pliki cookies to małe pliki tekstowe, które są wysyłane i zapisywane w przeglądarce podczas odwiedzania witryny Restu za pomocą tych witryn lub witryn partnerskich zapisywane są w Twojej przeglądarce.

5 zdjęć

Restauracja Wasabi Sushi Restaurant

Restauracja nie przyjmujemy rezerwacje od Restu

Spróbuj do nich zadzwonić lub spójrz na podobne restauracje, które akceptują rezerwacje od Restu.

Na mapie

Podobne restauracje

Pokaż więcej

Informacje Restauracja Wasabi Sushi Restaurant

Mieści się w samym centrum ważnych wydarzeń społecznych i politycznych – przy pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie, w budynku Metropolitan zaprojektowanym przez guru współczesnej architektury - Normana Fostera. Wysmakowane, zaciszne wnętrze restauracji Wasabi oraz szeroki wybór karty, pozyskały już wielu stałych zwolenników. Nazwa naszej warszawskiej restauracji nawiązuje do nieodłącznego elementu delektowania się sushi – chrzanu wasabi, który podkreśla prostotę i jednocześnie wyjątkowość tego najbardziej chyba znanego dania kuchni japońskiej. Miłośnicy kuchni azjatyckiej znajdą u nas nie tylko doskonałe sushi, ale również dania gorące – zarówno japońskie, jak i z wpływami Azji kontynentalnej, także wegetariańskie. W naszej kuchni korzystamy z oryginalnych składników, a o najwyższą jakość potraw oraz sezonowe urozmaicanie naszego menu dba doświadczony szef kuchni – sushi
master Manh Cuong Vu. Na uwagę zasługuje nasz autorski torcik – Zielone tiramisu, czyli tiramisu o smaku zielonej herbaty Matcha. 

Pokaż więcej

Zgłoś błąd

Niektóre z informacji nie są prawidłowe? Napisz do nas.

Niniejszy formularz jest chroniony systemem reCAPTCHA a jego wysłaniem zgadzacie się z warunkami handlowymi oraz zasadami ochrony danych osobowych Google.

Dziękujemy

Dziękujemy za zgłoszone błędy. Postaramy się je naprawić jak najszybciej.

Zadzwoń do restauracji

Nie mogłeś/aś dodzwonić się do restauracji?

Godziny otwarcia